Spotkanie drugoklasistów z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie

Klasy drugie gościły dzisiaj w naszej szkole Policjantów z Gnieźnieńskiej Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Panowie opowiedzieli nam o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa podczas poruszania się różnymi pojazdami.

Przybliżyli nam również na czym dokładnie polega praca policjanta pracującego w dziale ruchu drogowego. Na dzieci czekała również niespodzianka, która sprawiła wiele radości. Oprócz elementów odblaskowych przekazanych przez naszych gości, każdy uczeń drugiej klasy miał możliwość przejechania się policyjnym radiowozem. Panom policjantom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za spotkanie i życzymy dalszych sukcesów w pracy.