Spotkanie adaptacyjne dla pierwszych klas

Serdecznie zapraszamy tegorocznych pierwszoklasistów i jednego z rodziców na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 30 września br. o godz. 13.00.

Dzieci będą miały okazję poznać swoje panie wychowawczynie oraz nowe koleżanki i kolegów z klasy. Po zabawach integracyjnych odbędzie się pierwsze zebranie klasowe rodziców. W tym czasie zapewniamy opiekę nad dziećmi w świetlicy szkolnej.

W związku z procedurami covidowymi z dzieckiem może wejść tylko 1 rodzic/1 opiekun. Obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczki.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Milenium i wychowawczynie klas pierwszych