Podręczniki i karty pracy do religii na rok szkolny 2021/2022.

Dzień dobry!

Poniżej podajemy tytuły podręczników i kart pracy do religii na rok szkolny 2021/2022, które musicie Państwo zakupić samodzielnie.

- klasa I - "Pan Bóg jest naszym Ojcem" (dwie części); redaktor ks. dr Paweł Płaczek; wyd. Święty Wojciech.
- klasa II - "Chcemy poznać Pana Jezusa" (dwie części); redaktor ks. dr Paweł Płaczek; wyd. Święty Wojciech.
- klasa III - "Przyjmujemy Pana Jezusa" (podręcznik + karty pracy); redaktorzy ks. prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak; wyd. Święty Wojciech.
- klasa IV - "Jestem chrześcijaninem" (tylko podręcznik); redaktorzy ks. prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak; wyd. Święty Wojciech.
- klasa V - "Bóg szuka człowieka" (dwie części); redaktorzy: s. Beata Zawiślak, ks. dr Marcin Wojtasik; wyd. Święty Wojciech.
- klasa VI - "Jezus nas zbawia" (dwie części); redaktorzy: s. Beata Zawiślak, ks. dr Marcin Wojtasik; wyd. Święty Wojciech.
- klasa VII - "Spotkanie ze słowem" (tylko podręcznik); redaktorzy ks. prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak; wyd. Święty Wojciech.
- klasa VIII - "Aby nie ustać w drodze" (tylko podręcznik); redaktorzy ks. prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak; wyd. Święty Wojciech.