Podręczniki i ćwiczenia do drugiego języka (od klasy IV) na rok szkolny 2021/2022

Drodzy Państwo!

Poniżej podajemy tytuły podręczników do drugiego języka na rok szkolny 2021/2022. Prosimy o ich samodzielny zakup.

kl. IV - język hiszpański: "Clan 7 con Hola Amigos! Nivel 1" - wyd. Edinumen (podręcznik i ćwiczenia- wydanie od 2013 r.); autor: Maria Castro.

kl. V - język hiszpański: "Clan 7 con Hola Amigos! Nivel 2" - wyd. Edinumen (podręcznik i ćwiczenia - wydanie od 2013 r.); autor: Maria Castro.

kl. VI - język hiszpański: "Clan 7 con Hola Amigos! Nivel 3" - wyd. Edinumen (podręcznik i ćwiczenia - wydanie od 2013 r.); autor: Maria Castro.

kl. VII - język hiszpański: "Explora 1. Podręcznik do klasy VII szkoły podstawowej", wyd. Draco (tylko podręcznik - wydanie od 2017 r.); autor: Xavier Pascual Lopez, Agnieszka Dudziak-Szukała, Arleta Kaźmierczak, Jose Carlos Garcia Gonzalez

kl. VIII - podręcznik będzie zapewniony przez szkołę w ramach dotacji podręcznikowej (wypożyczany przez uczniów z biblioteki szkolnej).