3100 zł zebrane dla Olgi z Kiermaszu ciast i wypieków!

Podczas czwartkowego kiermaszu zorganizowanego przez uczennice liceum Milenium udało się zebrać na rzecz ciężko chorej Olgi Miśkiewicz z Kiszkowa 3100 zł.

Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie pomoc rodziców naszych uczniów oraz sami uczniowie, którzy zorganizowali i chętnie uczestniczyli w wydarzeniu dokładając swoją cegiełkę.

Kiermasz cieszył się takim zainteresowaniem, że rozpoczął się już od godzin porannych i puszka do której darczyńcy wrzucali pieniądze dla Olgi szybko zaczęła się wypełniać, a sprzedawane wypieki zaczęły jeszcze szybciej znikać.

Przypominamy także o akcji #NauczycieleDlaOlgi

Szanowni Rodzice
Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, iż nauczyciele liceum akademickiego, szkoły podstawowej i przedszkola Milenium w Gnieźnie przystąpili do akcji charytatywnej #NauczycieleDlaOlgi
Akcja polega na tym, iż zamiast kwiatka na zakończenie roku szkolnego i przedszkolnego nauczyciele proszą o datek do wirtualnej puszki dla ciężko chorej Olgi Miśkiewicz z Kiszkowa, która dostępna jest pod linkiem https://www.siepomaga.pl/nauczycieledlaolgi