Wycieczki klasy 7c do Stajni pod Wierzbami

We wtorek 15 czerwca klasa 7c udała się do Stajni pod Wierzbami w Jankówku. W programie wycieczki było oprowadzanie po stajni z właścicielami i wysłuchanie ciekawostek na temat ras, zasad hodowli i pracy w stajni, przejażdżka wozem konnym, jazda w siodle na koniu w asyście instruktora oraz pieczenie kiełbasek w ognisku.

Ponadto uczniowie wykorzystali ogromny teren ośrodka i zorganizowali sobie podchody.

Pobyt w stajni był bardzo udany. Spędziliśmy miło czas, jednocześnie pogłębiliśmy swoją wiedzę na temat koni i ich hodowli.