Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Międzynarodowy Dzień Ziemi

W piątek klasa 2b obchodziła Międzynarodowy Dzień Ziemi. Uczniowie zostali zgłoszeni na webinar zorganizowany przez Ekolandia.edu.

Za uczestnictwo w wydarzeniu otrzymali certyfikat i co najważniejsze utrwali wiedzę i umiejętność z zakresu działań proekologicznych (oszczędzanie wody, segregacja śmieci, używanie opakowań wielokrotnego użytku). Na zajęciach zdalnych dzieci wykonały również plakaty zachęcające do bycia „EKO”. Mamy jeszcze dwie inspiracje od naszych uczniów, którzy chętnie podzielili się jak być EKO. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007