Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

"Wiosna za rogiem" - spacer w poszukiwaniu wiosny

„Wiosna już za rogiem” – spacer w poszukiwaniu Wiosny - III miejsce dla drużyny z SP Milenium

Pięcioosobowa grupa uczennic z klas trzecich (klasa IIIa: Hania. Zosia, Ania; klasa IIIb: Maja, Zuzia) udała się w czwartek (18 marca) na spacer w poszukiwaniu Wiosny. Szukały oznak Wiosny wspólnie z grupami z innych gnieźnieńskich szkół.

Spacer rozpoczęły  w Bibliotece Pedagogicznej a zakończyły na wyspie na jeziorze Jelonek. Po drodze czekały na nie różnorodne zadania, np.: wykonanie napisu Wiosnai papierowego wróbelka, przystrojenie gaiku, odnalezienie ukrytych na trasie fotografii kwiatówi ptaków. Na mecie zaprezentowały: przyniesioną przez siebie Marzannę, stroje, układ taneczny i recytację fragmentu wiersza. Na koniec wszyscy uczestnicy wzięli udział w symbolicznym topieniu Marzanny i tym samym pożegnali Zimę. Dziewczyny, zmęczone długim spacerem i różnorodnością  zadań do wykonania, do końca zachowały dobry humor.

W nagrodę otrzymały doniczki z bratkami i „wiosenne” długopisy. Do szkolnego ogródka przyniosły kosz wypełniony bratkami.

Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i Publicznej Bibliotece Pedagogicznej za zaproszenie na spacer.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007