Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Grzeczność na co dzień

Czy dobre maniery, savior-vivre, kindersztuba obowiązują także dzieci?

Te pytania zadano uczniom klas I-III podczas zajęć edukacyjnych „Grzeczność na co dzień”.  Gościem biblioteki szkolnej była pani Mieczysława Skrzypczak, nauczyciel bibliotekarz z Biblioteki Pedagogicznej.

Okazało się, że dzieci znają podstawowe zasady savior-vivre i przestrzegają je w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi. Doskonale radzili sobie z układaniem rozsypanek wyrazowych, odgrywaniem scenek dotyczących zachowania się w różnych sytuacjach. Chętnie dyskutowali i dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat dobrego wychowania.

Dziękujemy Pani Mieczysławie Skrzypczak za prawdziwą lekcję grzeczności.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007