Bilet powrotny do biblioteki

Akcja czytelnicza „Bilet powrotny do biblioteki” została ogłoszona wraz z powrotem uczniów klas I-III do szkoły. Każdy z uczniów otrzymał bilet, na którym było zaznaczone 10 kategorii książek, które powinien przeczytać. Wśród kategorii znalazły się książki np. o: magii, zwierzętach,  świecie, sportowcach. Zakończenie udziału w akcji następowało po „przedziurkowaniu” całego biletu.

Grupa 24 uczniów z klas: Ib, IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb do końca lutego oddała „przedziurkowany” bilet.  Wręczono im okolicznościowe dyplomy i zakładki.

Nie oznacza to zakończenia akcji. Każdy uczeń może w swoim indywidualnym tempie i czasie zakończyć w niej swój udział.

Gratulujemy wyróżnionym i cieszymy się, że tylu może pochwalić się przeczytaniem tylu książek.

Jednocześnie zapewniamy, że dla wszystkich, którzy „przedziurkują” cały bilet czekają dyplomy i zakładki.

Mamy nadzieję, że wraz z przeczytaniem 10 książek uczniowie nadal będą odwiedzali bibliotekę i wypożyczali książki.