Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Balik karnawałowy z 2a

W miniony piątek w klasie 2 a było magicznie i barwnie. Dzieci świetnie się bawiły podczas klasowego Baliku Karnawałowego,  który odbył się w naszej sali lekcyjnej. Dzieci zaprezentowały swoje stroje karnawałowe na czerwonym dywanie. Na baliku pojawił się piłkarz, ufoludek , księżniczka, wróżka, baletnica i wiele innych wspaniałych postaci… Podczas imprezy dzieci  wzięły udział w różnych konkurencjach tanecznych.  Wszyscy wspaniale się bawili i do domów zadowoleni wrócili…

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007