REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Andrzejki w klasie 3b

Uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą, pomimo ograniczeń bawili się dzisiaj wspaniale. Przebraliśmy się, zapoznaliśmy z historią  oraz tradycjami i zwyczajami związanymi  z Andrzejkami.

Nie zapomnieliśmy również o wróżbach. Uczniowie poznali imiona swoich przyszłych wybranków, zawodów, które będą wykonywać w przyszłości oraz dowiedzieli się co może się niedługo wydarzyć. Oczywiście wszystkie wróżby traktujemy z "przymrużeniem oka".

Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".