Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Znakomite wyniki egzaminu ósmoklasisty

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkich uczniów i rodziców o znakomitych wynikach egzaminu ósmoklasisty jakie uzyskali nasi (już) absolwenci Szkoły Podstawowej Milenium w Gnieźnie.

Ten rok był wyjątkowy (trudny) i wymagał dodatkowej koncentracji i zaangażowania od wszystkich. Jesteśmy dumni z naszych uczniów byłej już ósmej klasy, którzy napisali fantastycznie egzamin.

Warto zwrócić uwagę na wynik średniej z egzaminu z języka angielskiego (85,20%). Mimo, iż nie jesteśmy szkołą językową nasi uczniowie byli najlepsi w mieście wśród szkół publicznych i niepublicznych.  Podobnie było też ze średnią egzaminu z języka polskiego (76,00%), natomiast z matematyki uzyskaliśmy średnią 59,40% co w zestawieniu z wszystkimi szkołami dało nam drugą pozycję.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007