Rekrutacja 2020/2021 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2020/2021

Tydzień głośnego czytania

Tegoroczny Tydzień Głośnego Czytania (28.09.-2.10. 2020) w naszej Szkole odbywał się pod hasłem „Czytamy  książki, by odkryć kim jesteśmy”. Motywem przewodnim zajęć edukacyjnych, przeprowadzonych w Bibliotece szkolnej były: książka, czytanie, biblioteka.

W zajęciach wzięły udział klasy: Ia, IIa, IIb, IIc, IIIa i IVa. Uczniowie głośno czytali fragmenty swoich ulubionych książek. Był czas na rozmowy o zaletach głośnego czytania, ulubionych książkach, zachowaniu w bibliotece. Dzieci wysłuchały również fragmentów książek o książkach. Na koniec zajęć stworzyliśmy Piramidę czytelniczą, która składa się z tytułów ulubionych lub przeczytanych ostatnio książek.

Na uczniów czekają w Bibliotece szkolnej nowe książki o czytaniu. Zapraszamy

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007