Rekrutacja 2020/2021 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2020/2021

Wycieczka do Imielna klasy 6b

24 września klasa 6B wraz z wychowawcą panią Justyną Wiśniewską oraz Panią Ewą Duszczak wybrała się na wycieczkę klasową do Imielna, aby aktywnie wykorzystać ostatnie promienie słońca.


Podróż odbyła się autobusem i dzięki temu mogliśmy przy okazji przypomnieć sobie jak należy zachowywać się w środkach komunikacji publicznej. Na miejscu obserwowaliśmy przyrodę i zachodzące wczesną jesienią zmiany. Poznaliśmy warstwową budowę lasu. Czasami udało się usłyszeć śpiew ptaków.
Oprócz nauki był czas na odpoczynek. Mogliśmy wspólnie pobawić się, pograć w piłkę, badmintona, zbudować szałas, zjeść ze smakiem zabrane ze sobą kanapki oraz pieczone na ognisku kiełbaski. Piknik w lesie był bardzo udany.
Pogoda i humor nam dopisały. Zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły. Nasze wesołe miny na zdjęciach świadczą o udanej wycieczce. Z pewnością ją powtórzymy.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007