W czwartek 25 czerwca nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród uczniom klas 2 za udział w konkursie leksykalnym z języka angielskiego.
Organizator nauczyciel języka angielskiego mgr Wioletta Kryszak wręczyła nagrody według poniższej kolejności:
Miejsce I - Tymoteusz kl. 2a
Miejsce II - Adam kl. 2a
Miejsce III - Leon kl. 2a
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Powodzenia na kolejnych konkursach językowych.
