25.06.26 odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN, w którym łącznie wzięło udział szesnaścioro uczniów klas drugich i trzecich. Dzieci zmierzyły się z zadaniami w następujących obszarach edukacyjnych: polonistycznym, matematycznym, społecznym, muzycznym, przyrodniczym, informatycznym, plastyczno - technicznym oraz językowym.
Pięcioro uczniów zostało laureatami zajmując w skali kraju kolejno: Zofia 3. miejsce, Anastazja 8. miejsce, Adam 9. miejsce, Kaspian 10. miejsce, Julianna 11. miejsce. Pozostałe dzieci zajęły równie wspaniałe lokaty mieszcząc się w najlepszej 20. w skali kraju! Jest to absolutnie wyjątkowe podsumowanie mijającego roku szkolnego. Wszystkim dzieciom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

