Klasa 5a wybrała się na ostatnią wycieczkę, wyjście w bieżącym roku szkolnym. Obejrzeliśmy w kinie Helios Toy story 5. Bajka niesie piękne przesłanie, że prawdziwe relacje, wyobraźnia i wspólna zabawa mają wartość, której nie zastąpią urządzenia elektroniczne. Cała klasa miło spędziła czas i teraz czekamy już tylko na wakacje!
