Uroczyste Pasowanie na Ucznia i Uczennicę Szkoły Podstawowej Milenium

21 października w Szkole Podstawowej Milenium odbyło się Uroczyste Pasowanie na Ucznia i Uczennicę Szkoły Podstawowej Milenium.

Wydarzenie było szczególnie ważnym momentem dla pierwszoklasistów. Tego dnia oficjalnie stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły, wkraczając na nową drogę edukacji i rozwoju. Dzieci z dumą złożyły uroczyste ślubowanie, przyrzekając, że będą sumiennie wypełniać swoje szkolne obowiązki, szanować nauczycieli i kolegów oraz dążyć do zdobywania wiedzy. Również rodzice, wzruszeni i dumni, ślubowali, że będą wspierać swoje dzieci, pamiętając, jak ważne i mądre są ich pociechy.

Dzieci zostały uroczyście pasowane na Uczniów i Uczennice SP Milenium przez Panią Dyrektor dr Iwonę Gawrecką. Otrzymały również dyplomy, pamiątkowe medale oraz upominek.

Mamy nadzieję, że szkoła dla naszych najmłodszych uczniów będzie źródłem fascynujących wyzwań, radości i niezapomnianych chwil. Życzymy im wielu uśmiechów, trwałych przyjaźni oraz odkrywania własnych talentów na każdym kroku!