Wycieczka uczniów klas 4b i 6a do Warszawy

18 października 2024 r. uczniowie klas 4b i 6a mieli okazję wybrać się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Wyjazd ten stanowił świetną okazję do integracji, wspólnego spędzenia czasu oraz poznania ciekawych miejsc stolicy.

W programie wycieczki znalazły się takie atrakcje jak:

• Zwiedzanie warszawskiej Starówki z przewodnikiem– uczniowie mieli szansę poznać historię i architekturę Starego Miasta, jednego z najpiękniejszych miejsc w Warszawie.
  • Zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza– wyjątkowy moment, który pozwolił dzieciom na chwilę refleksji nad historią Polski i poświęceniem żołnierzy.
  • Muzeum Iluzji– wizyta w interaktywnym muzeum, gdzie uczniowie mogli doświadczyć różnych iluzji optycznych i zagadek, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kreatywnego myślenia.
  • Stadion Narodowy– zwiedzanie jednego z największych obiektów sportowych w Polsce, które dostarczyło emocji zarówno fanom sportu, jak i wszystkim zainteresowanym nowoczesną architekturą.

Wycieczka była nie tylko czasem na zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy, ale także doskonałą okazją do integracji i nawiązania bliższych relacji wśród uczniów. Wspólnie spędzony dzień na pewno pozostanie na długo w ich pamięci.