II miejsce w turnieju piłkarskim „Z Orlika na Stadion”

10 października 2024 r. w Cielimowie odbył się lokalny turniej piłki nożnej „Z Orlika na Stadion” w kategorii U-13. Nasza szkoła, SP Milenium, zajęła zaszczytne 2. miejsce, pokazując niesamowitą waleczność i zaangażowanie w każdym meczu.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 7
  2. SP Milenium
  3. SP 3

Reprezentacja SP Milenium wystąpiła w składzie:

• Iwo (klasa 5b)
  • Karol, Filip, Franciszek, Olivier (klasa 6a)
  • Szymon, Aleksander, Aleksander (klasa 6b)

Serdecznie gratulujemy naszym młodym piłkarzom za ich walkę o każdy kawałek boiska oraz świetną współpracę zespołową. Jesteśmy dumni z ich sukcesu!