Milenium nie zwalnia tempa!

9 października 2024 r. odbyły się Mistrzostwa Gniezna w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na zawody stawiło się sześć szkół podstawowych z Gniezna: SP2, SP3, SP5, SP6, SP Prymus i SP Milenium.

Po serii emocjonujących meczów klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. SP Milenium
  2. SP 5
  3. SP Prymus
  4. SP 3
  5. SP 2
  6. SP 6

Reprezentacja SP Milenium w składzie: Kinga i Eliza (klasa 7a), Antonina i Maja (klasa 8a) oraz Oliwia, Maja, Maja i Aleksandra (klasa 8b) zaprezentowała się fenomenalnie, zdobywając złoty medal.

Gratulujemy naszej drużynie waleczności i imponującej gry! Życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach powiatowych! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!