Wyjście klasowe uczniów klasy 6b na zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 14.06.2024 uczniowie klasy 6b SP wraz z wychowawcą udali się do Hotelu Nest w Gnieźnie na kręgle aby pozytywnie zakończyć rok szkolny i odstresować się po tygodniach pełnych nauki.

Uczniowie szybko podzielili się na cztery grupy i bardzo chętnie rywalizowali w dwugodzinnej grze w kręgle. Każda gra przyniosła im satysfakcję i radość z osiągniętych punktów prowadzących do zajecia wysokiego miejsca. Po zakończonej grze uczniowie pod opieką nauczycieli udali się spacerem na Rynek w Gnieźnie do kawiarni "Caramella by Familly" na przepyszne desery lodowe.

Od początku wyjścia do samego końca uczniom nie tylko dopisywał dobry humor, ale również piękna słoneczna pogoda.