REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Wyjście klasowe uczniów klasy 6b na zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 14.06.2024 uczniowie klasy 6b SP wraz z wychowawcą udali się do Hotelu Nest w Gnieźnie na kręgle aby pozytywnie zakończyć rok szkolny i odstresować się po tygodniach pełnych nauki.
 
Uczniowie szybko podzielili się na cztery grupy i bardzo chętnie rywalizowali w dwugodzinnej grze w kręgle. Każda gra przyniosła im satysfakcję i radość z osiągniętych punktów prowadzących do zajecia wysokiego miejsca. Po zakończonej grze uczniowie pod opieką nauczycieli udali się spacerem na Rynek w Gnieźnie do kawiarni "Caramella by Familly" na przepyszne desery lodowe.
 
Od początku wyjścia do samego końca uczniom nie tylko dopisywał dobry humor, ale również piękna słoneczna pogoda.
 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


311

uczniów


41

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007