REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Wyniki egzaminów ósmoklasisty 2024 w Szkole Podstawowej Milenium

Poznaliśmy wyniki egzaminów ósmoklasisty 2024! Nasi uczniowie kolejny rok z rzędu zdobyli wyniki, które plasują nas w czołówce gnieźnieńskich szkół podstawowych. Gratulacje ósmoklasiści! Jesteśmy pewni, że z takimi świadectwami dostaniecie się do wymarzonych szkół średnich.

wyniki egzaminu ósmoklasisty 2024

W tym roku egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej Milenium pisało 22 uczniów. Wszyscy uzyskali podobne, bardzo dobre wyniki. To potwierdza, iż system nauczania przyjęty w naszej szkole działa doskonale. Indywidualne podejście do każdego ucznia, mało liczne klasy i kameralność placówki to klucz do sukcesu ósmoklasistów. W naszej szkole nikt nie jest anonimowy, dlatego uczniowie bez obaw mogą poprosić nauczyciela o indywidualne wytłumaczenie trudniejszych zagadnień.

Jesteśmy dumni, iż już w kwietniu nasi uczniowie zgodnie twierdzili, że czują się dobrze przygotowani do egzaminu, a ich celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku.

Jeszcze raz gratulacje dla Was, Absolwentki i Absolwenci z Milenium! Czas teraz na piękne, zasłużone wakacje!

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


311

uczniów


41

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007