Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej Milenium

21 czerwca 2024 roku odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej Milenium.

Uroczystość była podzielona na dwie części – dla klas I-V odbyło się o godzinie 8:00, a dla klas VI-VIII o godzinie 10:00.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor dr Iwona Gawrecka w swoich przemówieniach podkreśliła aktywność i osiągnięcia wszystkich uczniów – każdy z nich uzyskał bardzo wysokie wyniki w nauce. Została podsumowana także aktywność szkolna – od projektów uczniów aż do wycieczek i szkolnych wydarzeń. Pani Dyrektor podziękowała kadrze, pracownikom administracyjnym oraz rodzicom za pomoc w edukowaniu uczniów.

Po oficjalnej części uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sali lekcyjnych, gdzie zostały wręczone im świadectwa.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników w nauce i życzymy, by po udanych wakacjach wrócili do szkoły z jeszcze większą determinacją i motywacją do osiągania sukcesów w nauce!