"W co grasz?" - międzyszkolny konkurs fotograficzny dla uczniów klas VII-VIII

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium zaprasza uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "W co grasz".

Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii, której głównym motywem będzie postać grająca - w grę planszową, elektroniczną, podwórkową, fabularną...

WARUNKI KONKURSU:

1. Każde zgłoszenie konkursowe musi zawierać:
a) autorską fotografię w dowolnym formacie JPG, PNG, PDF (pion, poziom, kwadrat), o maksymalnej wielkości pliku do 8 MB.
b) dane autora (imię i nazwisko, nazwę szkoły).
c) skan podpisanego oświadczenia

2. Prace konkursowe należy przesłać do 31 marca 2022 roku, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym bon upominkowe o wartości: 250 zł (I miejsce), 150 zł (II miejsce), 100 zł (III miejsce) do wybranego przez zwycięzcę sklepu 
( Empik, House, Rossmann, Media Expert, Yes).

REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z OŚWIADCZENIEM (dołączyć do zgłoszenia)  POBIERZ

Dane kontaktowe koordynatora konkursu:
Elżbieta Sobecka
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 61 424 75 70 w. 24

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej liceum.milenium.edu.pl oraz na naszym facebookowym profilu.

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz szkolny