Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

Koncert kolęd 2019 [VIDEO]

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej Milenium (klasy 7-8) spotkali się w auli by wspólnie poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Koncert rozpoczął się od polskich utworów i przeplatany był wspólnym śpiewaniem kolęd w wersji karaoke.

Po części w języku polskim uczennice klasy siódmej oraz uczennica klasy 2 LO, zaprezentowały swój talent wokalny i umiejętności językowe, śpiewając znaną piosenkę świąteczną w języku angielskim oraz kolędę w języku niemieckim: „All I want for Christmas” oraz „Stille Nacht”. Następnie wszyscy uczniowie zgromadzeni na auli chętnie razem zaśpiewali: „Last Christmas”, „Jingle Bells Rock” oraz „Feliz Navidad”. Organizacją części w językach obcych zajęły się Panie uczące języka angielskiego: mgr Wioletta Kryszak i mgr Izabela Rybicka. Na auli zagościła prawdziwie świąteczna atmosfera.