Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Szneka z glancem i przygody Cioci Jadzi, czyli spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską
dodano: Środa, 2 października 2019 przez: Rafał Wojtaszak
W poniedziałek (30 września) uczniowie klasy 2a wzięli udział w spotkaniu autorskim z Elizą Piotrowską, którą znają jako autorkę książek o przygodach Cioci Jadzi. Pisarka zaprezentowała książkę „Szneka z glancem, czyli elementarz gwary poznańskiej”. Okazało się, że dzieci, choć nie do końca wiedzą co znaczy słowo gwara, potrafiły podać bezbłędnie znaczenie niektórych słów, wyrażeń, np.: pyry z gzikiem,
Wizyta w kinie (klasa 4A)
dodano: Środa, 2 października 2019 przez: Martyna Drągowska
W dzień chłopca wybral
Dzień Języków Obcych
dodano: Czwartek, 26 września 2019 przez: Martyna Drągowska
26 września uczniowie Zespołu Szkół Milenium (klasy 6-8 SP oraz klasy 1 LO) świętowali Dzień Języków Obcych. Wydarzenie miało na celu zapoznanie uczniów z bogatą kulturą i historią różnych krajów świata. Uczniowie przygotowali stoiska prezentujące wybrane państwa oraz upichcili tradycyjne potrawy. Czytaj więcej!
Sprzątanie Świata
dodano: Piątek, 20 września 2019 przez: Martyna Drągowska
Dziś uczniowie klas I – III postanowili włączyć się do akcji „Sprzątanie Świata”. Dzieci z klasy 2a przygotowały dla swoich kolegów wystąpienie, w którym opowiadały i śpiewały o tym, jak ważne jest sprzątanie oraz segregowanie śmieci. Następnie wszystkie dzieci wybrały się na spacer, aby wysprzątać okolicę swojej szkoły.
Wizyta w Urzędzie Skarbowym
dodano: Czwartek, 19 września 2019 przez: Martyna Drągowska
17 września klasa 6c uczestniczyła w wycieczce do Urzędu Skarbowego w Gnieźnie. Wyjście zorganizowano w ramach orientacji zawodowej. Uczniowie poznali, czym jest Urząd Skarbowy i czym się zajmuje oraz dowiedzieli się wielu nowych rzeczy na temat podatków.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego klas I - V
dodano: Poniedziałek, 2 września 2019 przez: Martyna Drągowska
Dziś najmłodsi uczniowie naszej szkoły uroczyście przywitali nowy rok szkolny. Aby ułatwić pierwszoklasistom rozpoczęcie nauki, drugoroczniacy przygotowali dla swoich młodszych kolegów wspaniałe przedstawienie. Po uroczystości uczniowie udali się do swoich klas, aby tam wspólnie z nauczycielkom powitać się po wakacjach.
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium