Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 690-942-977
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Dzień Edukacji Narodowej
dodano: Poniedziałek, 14 października 2019 przez: Martyna Drągowska
14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej wspólnie świętowaliśmy podczas akademii poświęconej tym, którzy szkołę tworzą: dyrekcji, nauczycielom, uczniom, pracownikom administracji i rodzicom. Pełne humoru przedstawienie przygotowali uczniowie klas czwartych V , piątych i szóstych pod kierunkiem p. Małgorzaty Dominiczak i Eweliny Czaplickiej. W tym roku mottem uroczystości stały się słowa Cypriana Kamila Norwida: „Wszystko, co wielkie, jest ...
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
dodano: Piątek, 11 października 2019 przez: Martyna Drągowska
W piątek 4 października w naszej szkole obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas Szkoły Podstawowej Milenium (od 4 do 8) oraz Akademickiego Liceum Milenium mogli popisać się nie tylko znajomością, ale  i dużą sprawnością w rachunkach. Na najlepszych czekały certyfikaty EKSPERTÓW TABLICZKI MNOŻENIA. Czytaj więcej!
Przerwa z karaoke
dodano: Poniedziałek, 7 października 2019 przez: Martyna Drągowska
W minionym tygodniu uczniowie Szkoły Podstawowej Milenium, w trakcie jednej z przerw mieli okazję skorzystać z niekonwencjonalnej metody odpoczynku między zajęciami - zorganizowali karaoke. Jak się okazało taniec i śpiew to idealna okazja, by poznać się z nowymi kolegami i koleżankami. Odważniejsi uczniowie dali popis swoich wokalnych umiejętności przy znanych utworach muzycznych.
Zbiórka używanej odzieży jesienno-zimowej
dodano: Piątek, 4 października 2019 przez: Martyna Drągowska

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w zbiórce używanej odzieży jesienno-zimowej na rzecz dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Gnieźnie.

Zapraszamy na treningi TAEKWON-DO!
dodano: Czwartek, 3 października 2019 przez: Martyna Drągowska
Już od października do Milenium zawita Taekwon-do! Spotkania będą odbywać się w każdą środę w malej auli w budynku B.

UWAGA! Dla uczniów szkół Milenium (Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Liceum) treningi do końca października będą BEZPŁATNE.
Dzień Chłopca w klasie 3B
dodano: Środa, 2 października 2019 przez: Martyna Drągowska
30 września, jak co roku, w klasie III b obchodziliśmy Dzień Chłopca. Nie mogło zabraknąć radosnego śpiewu "Sto lat" oraz płynących z głębi serc życzeń. Świętowanie umiliły również upominki od Rady Rodziców.
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium