Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Spotkanie z Policjantką
dodano: Środa, 19 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
W świetlicy numer 1 w ramach projektu edukacyjnego „Zawody, które warto poznać”, odbyło się spotkanie z panią Donatą Szymalak - policjantką z Gniezna. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo - bezpieczne poruszanie się po ulicach miasta, a w szczególności zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Dzieci przypomniały sobie również korzyści, jakie wynikają z noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu lub tornistrze oraz ...
Poczta Walentynkowa w klasach I-III
dodano: Poniedziałek, 17 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Uczniowie Szkoły Podstawowej Milenium także pamiętali o Dniu Zakochanych. Z tej okazji, jak co roku zorganizowano Pocztę walentynkową. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
Walentynkowy numer Sokoła Milenium
dodano: Czwartek, 13 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
Zapraszamy do lektury walentynkowego numeru gazetki szkolnej "Sokół Milenium". W tym numerze m.in.: akceptacja oraz samotność w obliczu miłości, Wasze prace w kąciku „Pokaż, co potrafisz!”, przepis na walentynkowe słodkości i wiele innych! Gazetkę możecie pobrać tutaj.
Sleeveface, czyli ubierz się w książkę – konkurs fotograficzny
dodano: Wtorek, 11 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
Akademickie Liceum Ogólnokształce Milenium zaprasza uczniów klas 7 i 8 do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. "SLEEVEFACE, czyli ubierz się w książkę".

Sleeveface to fotografia osoby z częścią ciała w pomysłowy sposób zasłoniętą przez okładkę ulubionej książki, ukazująca kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym wcieleniem.
Mateusz Mistrzem Sportu 2019
dodano: Wtorek, 11 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
W miniony poniedziałek, w auli poznańskiego AWFu, wręczone zostały nagrody oraz wyróżnienia w trzeciej edycji plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego”.

Wśród laureatów znalazł się nasz uczeń - Mateusz Dziadoszek, który zdobył tytuł Mistrza Sportu 2019 w kategorii Sportowiec Junior Roku.
Muzyczna kartka dla Babci i Dziadka [VIDEO]
dodano: Poniedziałek, 27 stycznia 2020 przez: Rafał Wojtaszak
Uczniowie uczęszczający na dodatkowe zajęcia muzyczne dla klas 1-3 przygotowali śpiewający upominek dla Babci i Dziadka oraz mini-koncert na Bum-Bum Rurkach. Zobaczcie sami!
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium