Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Wizyta w teatrze - "Pinokio"
dodano: Czwartek, 14 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
7 listopada klasa 4a wybrała się do Teatru im. A. Fredry na spektakl pt. „Pinokio” w reż. Roberta Drobniucha. Tematem przewodnim spektaklu było szukanie odpowiedzi na pytania o sens życia. Co jest ważne w życiu? Miłość, przyjaźń, rodzina, sukces, kariera?
Uczniowie Milenium wicemistrzami Gniezna w badmintonie chłopców
dodano: Czwartek, 14 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
5 listopada odbyły się Mistrzostwa Gniezna w badmintonie chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których to reprezentacja SP Milenium zdobyła 2 miejsce. Udzial w zawodach był dla dzieci wielką frajdą oraz lekcją rywalizacji w duchu fair play.
Warsztaty - Stacja Kultura
dodano: Środa, 13 listopada 2019 przez: Karol Nawrot
29 października uczniowie klasy 5b wraz opiekunami brali udział w zajęciach pt. Stacja Kultura - znaki na torze - warsztat street art. Podczas warsztatów mogli dowiedzieć się jak wykonuje się szablony oraz wykonać wspólne dzieło za pomocą szablonów i farb. Nauka połączona z praktyką to była świetna zabawa.
Michał z 2 klasy finalistą Mistrzostw Polski w szachach
dodano: Wtorek, 12 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska

Wielka radość! Uczeń klasy 2 Szkoły Podstawowej Milenium, reprezentant gnieźnieńskiego klubu szachowego LKS Chrobry finalistą Mistrzostw Polski w szachach klasycznych. Finał odbędzie się w lutym 2020 roku w Szczyrku. Trzymajcie kciuki !!!

Wizyta w gabinecie weterynaryjnym Dr Hau
dodano: Niedziela, 10 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
24 Października klasa 3a miała możliwość wybrania się do Gabinetu Weterynaryjnego Dr Hau. Pani weterynarz przyjęła nas bardzo ciepło, a uczniowe mieli okazję doświadczyć, jak pracują weterynarze. Podczas spotkania towarzyszył nam kot Egon naszego kolegi z klasy. Pani doktor pokazała nam, jak należy dbać o zwierzęta, co to jest EKG i do czego służy oraz jak wygląda rentgen. Klasa obserwowała też, jak wygląda szczepienie u kota ...
O włos od medalu - mistrzostwa w badmintonie
dodano: Piątek, 8 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
6 listopada odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w Badmintonie. Naszą szkołę reprezentowało pięć dziewcząt podzielonych na dwie grupy wiekowe: Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży. Na zawody przybyło 6 drużyn i na początku rywalizacja była prowadzona w grupach "każdy z każdym", następnie systemem pucharowym został wyłoniony zwycięzca. Każdy set, singiel, debel i mecz były bardzo wyrównane. Uczennice z naszej szkoły dzielnie walczyły i ostatecz
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium