Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Milenium na przełajach
dodano: Wtorek, 2 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
Nasza szkoła brała udział w Drużynowych Mistrzostwach Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego w biegach przełajowych.
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Milenium w Badmintonie
dodano: Wtorek, 2 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
W naszej szkole odbył się turniej badmintona. Rozgrywki przeprowadzone były w auli wielofunkcyjnej na trzech wyznaczonych boiskach do badmintona. W zawodach brało udział 100 uczniów, którzy byli podzieleni na chłopców i dziewczyny w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 Szkoły Podstawowej oraz klasy 7,8 Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum. Rozgrywki były prowadzone systemem pucharowym - zawodnik, który przegrał odpadał. Zobacz końcową klasyfika
Uczennica klasy VIII Mistrzem Ortografii
dodano: Wtorek, 26 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej Milenium – Anna Urbanek – zdobyła prestiżowy tytuł Mistrza Ortografii, reprezentując naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, który w zeszłą środę odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie.
Zwycięzcy w międzyszkolnym konkursie chemicznym
dodano: Czwartek, 21 marca 2019 przez: Martyna Drągowska

19 marca w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie odbył się międzyszkolny konkurs chemiczny "Mendelejew" dla klas ósmych. Tematem konkursu był "Węgiel - ten sam a jednak inny." Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Anna Urbanek z klasy 8b i Igor Rajkowski z klasy 8a.

Ania  zajęła w konkursie 1. miejsce, a w klasyfikacji szkolnej nasza drużyna zajęła 2. miejsce wraz z dwiema innymi szkołami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukc

Zbiórka karmy, kocy, zabawek dla kotów zakończona sukcesem!
dodano: Wtorek, 19 marca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Uczniowie klasy 7 Michał Knociński i Jakub Wojtasik zorganizowali zbiórkę karmy, kocy, zabawek dla kotów. Do działania zainspirował ich Dzień Kota, który obchodzony jest każdego roku w dniu 17 lutego.Porozwieszali plakaty i zrobili pudełka z kocimi pyszczkami, w których można było składać przyniesione produkty. Do zbiórki włączyli się dzieci, młodzież i rodzice ze wszystkich szkół Milenium. Swój wk
Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego
dodano: Środa, 13 marca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
W dniu 12.03.2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs międzyszkolny z języka angielskiego. Odwiedziły nas zarówno gnieźnieńskie szkoły podstawowe jak i szkoła podstawowa z Czerniejewa. Konkurencja była bardzo duża i bardzo wyrównana. Uczniowie klas 7 i 8 sprawdzali swoje zdolności językowe, które przydadzą im się na teście ósmoklasisty, który już wkrótce przed nimi.
Archiwum wiadomości: [2019/2020] 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium