Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
„Piotruś i wilk”
dodano: Środa, 29 marca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 28 marca, uczniowie wszystkich klas SP Milenium wybrali się do Teatru Wielkiego w Poznaniu. O godzinie 12 rozpoczął się spektakl operowy pt. „Piotruś i wilk”. Przedstawienie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród dzieci i opiekunów. Aktorzy wchodzili w interakcję z najmłodszą publicznością. Niecodziennym widokiem był sterowiec, którym sterował tytułowy Piotruś oraz spadające z balkonu bańki imitujące śnieg.
Klub Wnikliwych Czytelników z Amelią Bedelią
dodano: Piątek, 24 marca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Na kolejnym spotkaniu Klubu Wnikliwych Czytelników królowała Amelia Bedelia i jej najlepszy na świecie bezowy tort cytrynowy. Zabawną książkę autorstwa Peggy Parish o perypetiach pomocy domowej czytali po kolei wszyscy uczestnicy spotkania. Rozbawieni dowcipnym opowiadaniem zabraliśmy się za przygotowywanie bezowego ciasta z kremem cytrynowym.
Rozstrzygnięcie konkursu "Eko-marzanna"
dodano: Piątek, 24 marca 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 24.03.2017 r. został rozstrzygnięty konkurs "Eko-Marzanna".
I miejsca Lena Łączyńska
II miejsca Aleksandra Olszewska.
Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim za udział.
Powitanie Wiosny
dodano: Środa, 22 marca 2017 przez: Lidia Liberkowska
Dnia 21 marca w Szkole Podstawowej Milenium obchodziliśmy pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia odwiedzili nas goście - uczniowie ze szkoły w Popowie Kościelnym. Uroczystość rozpoczęła się w auli. Dzieci otrzymały list od Pani Wiosny z zadaniami do wykonania na poszczególnych stacjach, które rozmieszczone były po całej szkole.
Marta Bogucka - III miejsce w Mistrzostwach Miasta Słupcy w badmintonie
dodano: Wtorek, 21 marca 2017 przez: Anna Romanowska
Mistrzostwa Miasta Słupcy w Badmintonie W hali MOSiR w Słupcy 18 marca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Słupca. W zawodach udział wzięło 70 zawodników i zawodniczek z całej Wielkopolski . Udział w turnieju wzięli również reprezentanci z UKS Sokół Gniezno. Organizatorami mistrzostw byli: Sekcja Badmintona UKS Kopernik Słupca, Urząd Miasta Słupca oraz MOSiR. Zawodnicy i zawodniczki UKS Sokół” Gniezno odnieśli wielki sukces. Gnieźnianie osi
Zabawy sportowe dla każdego
dodano: Piątek, 17 marca 2017 przez: Lidia Liberkowska
W Szkole Podstawowej Milenium zaproponowaliśmy dodatkowe zajęcia sportowe. Odbyły się one w ubiegły wtorek od godziny 17 w auli wielofunkcyjnej naszej szkoły. Tym razem do poruszania się zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicem. Zajęcia opierały się na zabawach sportowych: różne odmiany berka, pająk i muchy, detektyw, skakanie na skakance, przeciąganie liny i inne. Wszyscy dobrze się bawili i zdrowo się zmęczyli :)
Archiwum wiadomości: [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] 2016/2017 [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium