Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 690-942-977
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Czwarty dzień Pólkolonii
dodano: Czwartek, 2 lipca 2015 przez: Anna Woźniakowska
W czwartek pojechaliśmy na wspaniałą wycieczkę w przeszłość. Na lekcji muzealnej zorganizowanej przez Muzeum Początków Państwa Polskiego uczestnicy półkolonii poznali tajniki wiedzy dotyczącej strojów pierwszych Piastów. Mogli wykonać własnoręcznie chusty zdobiące głowy naszych przodków, zwiedzić muzeum i obejrzeć filmy dotyczące początków państwowości polskiej.
Trzeci dzień Półkolonii
dodano: Środa, 1 lipca 2015 przez: Anna Woźniakowska
Trzeci dzień półkolonii, to między innymi „Podróż w Kosmos”. Dzieci poznały różne pojazdy kosmiczne, dowiedziały się, kiedy i kto po raz pierwszy wylądował na Księżycu, dlaczego kiedy na jedne półkuli mamy dzień, to na drugiej półkuli ich rówieśnicy smacznie śpią, co porusza się najszybciej we wszechświecie, dlaczego na przykład na Marsie nadal nie można żyć.
Drugi dzień Półkolonii za nami
dodano: Wtorek, 30 czerwca 2015 przez: Anna Woźniakowska
Niezapomnianej podróży ciąg dalszy! Dziś nasi półkoloniści odwiedzili Silverado City w Bożejewiczkach. Doskonała aura sprzyjała westernowym atrakcjom. Zapoznani ze scenką z życia mieszkańców Silverado uczniowie brali udział w pokazach jazdy zręcznościowej i kaskaderskiej na koniach, władania lassem, rewolwerami, napadzie na bank.
Pierwszy dzień Półkolonii już za nami
dodano: Poniedziałek, 29 czerwca 2015 przez: Anna Woźniakowska
29 czerwca w naszej Szkole pojawili się Tropiciele przygód. Kim są ci nieznajomi goście? To nasi półkoloniści, którzy rozpoczęli pięciodniową moc atrakcji podczas PÓŁKOLONII 2015 ,,Śladami przodków, tropami stóp…”.
Żegnaj trzecia klaso...
dodano: Piątek, 26 czerwca 2015 przez: Joanna Budzyńska
Uczniowie kończący klasę trzecią są rocznikiem, który pierwszy rozpoczął naukę w SP Milenium.
W czwartkowe popołudnie, tuż przed zakończeniem roku uczniowie i rodzice żegnali panią wychowawczynię Katarzynę Zakrzewisz. Były podziękowania, uściski i wspominki. Wiele emocji wzbudziły zajęcia z pierwszych chwil dzieci w murach szkoły.
Zakończenie roku
dodano: Piątek, 26 czerwca 2015 przez: Joanna Budzyńska
"To już jest koniec
Nie ma już nic
Jesteśmy wolni możemy iść"
Szkołę pożegnaliśmy "na wesoło" w dobry humor wprawili nas uczniowie kl. II i III przedstawiając skecz "Jeden dzień z życia ucznia". Śmiechu było co nie miara!
Archiwum wiadomości: [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] 2014/2015 [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium