Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 690-942-977
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Moje prawa - ważna sprawa
dodano: Wtorek, 2 czerwca 2015 przez: Anna Woźniakowska

Moje prawa - ważna spraw
"O prawach dziecka" ; M. Brykczyński
"Niech się wreszcie każdy dowie, I rozpowie w całym świecie, Że dziecko to także człowiek Tyle, że jest mały. Dlatego ludzie uczeni...

Poczytaj po angielsku
dodano: Poniedziałek, 1 czerwca 2015 przez: Anna Woźniakowska
Gimnazjaliści z klasy Ib, pomimo dużej ilości nauki i wielu obowiązków, dotrzymali swojej obietnicy i ponownie odwiedzili swoich młodszych kolegów i koleżanki ze szkoły podstawowej. I to niejeden raz. Dzieci z niecierpliwością czekały na odwiedziny i kolejne przygody z książką.
Obchody dnia Matki i Ojca w klasie Ib
dodano: Poniedziałek, 1 czerwca 2015 przez: Joanna Budzyńska
27 maja br. odbyły się uroczyste obchody dnia Matki i Ojca w klasie 1 B.
Dzieci przygotowały występ: recytowały okolicznościowe wiersze, zaprezentowały także swój talent wokalny. Rodzice zanim otrzymali z rąk swoich pociech laurki i prezenty, brali udział w konkursach: mamy czytały "wierszyki łamiące języki", natomiast tatusiowie odgadywali nazwy marek samochodów na podstawie wylosowanego logo.
Przenieśmy się w świat bajek, czyli jak staliśmy się bohaterami "Madagaskaru"?
dodano: Piątek, 29 maja 2015 przez: Lidia Liberkowska
28 maja br. uczniowie szkoły podstawowej przeżyli niesamowitą przygodę! Spotkali się bowiem z królem Julianem XIII, pingwinem Skipperem, lwem Alexem i zebrą Marty – znanych zapewne wszystkim z bajki „Madagaskar”.
Konkurs języka angielskiego w plasach pierwszych
dodano: Piątek, 29 maja 2015 przez: Anna Woźniakowska
13 dzielnych pierwszoklasistów wzięło udział w konkursie języka angielskiego, który odbył się w piątek, 29 maja. Liczba uczestników wcale jednak nie przyniosła im pecha, bowiem zaprezentowali oni bardzo wysoki poziom. Musieli zmierzyć się z 11 zadaniami konkursowymi, a najlepiej poradzili sobie z nimi, zajmując kolejno: 
Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „English Songs Festival” - kolejny sukces - II miejsce naszych gimnazjalistów!
dodano: Wtorek, 26 maja 2015 przez: Joanna Budzyńska
Już po raz drugi w Akademickim Gimnazjum Milenium odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „English Songs Festival”. Piosenki w języku angielskim przygotowali uczniowie szkół podstawowych z klas IV-VI oraz ze szkół gimnazjalnych. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgłoszenia dotarły aż z 18 szkół
Archiwum wiadomości: [2019/2020] [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] 2014/2015 [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium