REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Rozwiązanie konkursu na puzzle sensoryczne

W ramach "Miesiąca dla Autyzmu" w Grupie Edukacyjnej Milenium odbył się konkurs plastyczny na puzzle sensoryczne dla uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej Milenium. Konkurs miał na celu stworzenie puzzli, które pobudzają zmysły poprzez różnorodne tekstury, kształty, kolory i wzory, umożliwiając wspaniałą zabawę dla osób w różnym wieku, w tym dzieci z zaburzeniami sensorycznymi, takimi jak Autyzm. Uczestnicy konkursu wykorzystali różnorodne materiały, takie jak filc, ziarna, makaron, guziki, papiery o różnych fakturach, drewno, folia, itd. Wymiary i format prac były dowolne.

Zwycięzcami konkursu plastycznego na puzzle zostali:

 1. Natalia Majewska z klasy 6b - 1. miejsce
 2. Maja Skalska z klasy 5b - 2. miejsce
 3. Hubert Wareńczak z klasy 6b - 3. miejsce

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali:

 • Maja Dynaryńska z klasy 6b
 • Lena Menz z klasy 7a
 • Aleksandra Malicka z klasy 4b

Koordynatorką konkursu była Beata Dziurleja, a nagrody wręczyła v-ce dyrektorka szkoły, Edyta Beśka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i zaangażowanie w tworzenie puzzli sensorycznych, które przyczynią się do wspaniałej zabawy i wsparcia dla osób z zaburzeniami sensorycznymi, w tym dzieci z Autyzmem.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


311

uczniów


41

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007