REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Chłopcy z II i III klasy wzięli udział w Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku

Zabrakło szczęścia, była walka i zaangażowanie! W czwartek 27.04.2023 uczniowie klas 2 i 3 brali udział w turnieju  z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku w kategorii u-10. Trafiliśmy do grupy z drużyną z Fałkowa, SP nr 7 II oraz z Czerniejewa.

W pierwszym meczu przegraliśmy z zespołem z Fałkowa, następnie wygraliśmy z zespołem SP nr 7 II oraz w meczu decydującym o awansie do półfinału zremisowaliśmy z Czerniejewem. Należy tutaj zaznaczyć, że prowadziliśmy już różnicą trzech bramek, ale niestety przeciwnicy dali radę zremisować.
Bilans bramkowy spowodował, że Czerniejewo zajęło drugie a My trzecie miejsce w grupie.
Chłopcy wystąpili w składzie: Kacper Hekert, Franciszek Domagalski, Franciszek Szarwark, Kosma Grajek, Jakub Jarzembowski, Michał Lisewski, Mateusz Kujawa, Wojciech Święszkowski, Maksymilian Musiej, Aleksander Banaszyński
Gratulujemy!

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


311

uczniów


41

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007