Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Jasełka w wykonaniu uczniów 2A i 2B (VIDEO)
dodano: Czwartek, 20 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Świąteczny SLIME
dodano: Środa, 19 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Uczniowie klasy 4b uczestniczyli w niecodziennych warsztatach świątecznych. Temat przewodni zajęć to zima i Święta Bożego Narodzenia. Dzieci razem z paniami animatorkami mogły pobawić się w śnieżynki, renifery i bałwanki, a nawet tworzyć figury lodowe. Jednak największą atrakcją dla nich było stworzenie świątecznego Slima...
Odwiedziny w Wiosce Świętego Mikołaja i Elfów
dodano: Środa, 19 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
We wtorek 18 grudnia uczniowie czwartych klas wybrali się do miejsca, w którym mogli poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło tam Świętego Mikołaja i jego małych pomocników czyli Elfów, z którymi dzieci mogły pośpiewać świąteczne piosenki, pobawić się w płatkach śniegu oraz bańkach. Były też pierniki i listy do Św. Mikołaja...
Spotkanie z najlepszym pilotem świata
dodano: Wtorek, 18 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Tydzień rozpoczął się niezwykle ciekawie!  W poniedziałkowy poranek uczniowie spotkali się z niezwykłym Gościem - jednym z najlepszych pilotów świata. Szkołę odwiedził Kapitan Janusz Centka - mistrz świata w szybownictwie, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy oraz zasłużony pilot LOTu. Kapitan opowiedział dzieciom, jak zostać pilotem i co trzeba zrobić, by nauczyć się latać. Nie zabrakło opowieści o...
Rugby w Milenium
dodano: Wtorek, 18 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
W naszej szkole miała miejsce lekcja pokazowa z elementami rugby. Gościliśmy Roberta Bosiackiego - trenera Gnieźnieńskiego Klubu Rugby TYTAN GNIEZNO. Sportowiec przedstawił podstawowe zasady gry w rugby oraz pokazał kilka gier i zabaw wprowadzających. Uczniowie mieli okazję poznać nową formę rywalizacji i dobrze się bawili.
„Nasi” na turnieju Stolotka
dodano: Wtorek, 18 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Gra w badmintona, warsztaty z pierwszej pomocy, mecz gwiazd i medal - nasi uczniowie uczestniczyli w gnieźnieńskim turnieju Stolotka. Michał z klasy 4. zajął 3 miejsce w kategorii młodszej chłopców. Serdecznie gratulujemy!
Archiwum wiadomości: [2019/2020] 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium