Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Półkolonie - dzień 4
dodano: Piątek, 28 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska
Czwarty dzień półkolonii dzieci spędziły na Lotnisku Ławica w Poznaniu. Na początek zobaczyliśmy terminal pasażerski. Po odbyciu kontroli bezpieczeństwa przenieśliśmy się do hali odlotów. Zwiedziliśmy także salon Business Executive Lounge oraz zastrzeżoną część hali przylotów. Tutaj odkryliśmy niesamowite urządzenia służące do rozbrajania materiałów wybuchowych oraz poznaliśmy psa Chestera, który pomaga Straży Granicznej.
Półkolonie - dzień 3
dodano: Środa, 26 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska
Dziś gościliśmy w Stajni pod Wierzbami w Jankówku. Dzieci zwiedzały stajnię, jeżdziły na koniach, jechały bryczką i brały udział w zabawach sportowych.
Półkolonie - dzień 2
dodano: Wtorek, 25 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska

Parostatkiem w piękny rejs! Drugi dzień półkolonii spędziliśmy na statku Bajka, płynąc po rzece Warcie. Pogoda oczywiście dopisała, dobre humory również... Czas umiliły panie piratki, które zaproponowały m.im. poszukiwanie skarbów, tańce, puszczanie baniek mydlanych i wiele innych atrakcji.

 

Młody ekolog
dodano: Wtorek, 25 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska

Od 6 do 18 czerwca na świetlicy numer 1 odbył się projekt edukacyjny  „Młody ekolog”. Celami projektu były: kształtowanie postawy odpowiedzialności za obecny i przyszły stan środowiska, dostrzeganie zagrożeń wynikających z nadmiernej eksploatacji środowiska oraz uświadomienie potrzeby ochrony środowiska.

Pierwszy dzień półkolonii za nami
dodano: Poniedziałek, 24 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska
Pierwszy dzień półkolonii pod hasłem: „Pociągiem, autokarem, konno, na pieszo i statkiem, Milenium wybierze się w podróż z każdym kilkulatkiem”, spędziliśmy w Gnieźnie.Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Parowozowni...
Wolne miejsce w klasie V i VI
dodano: Poniedziałek, 24 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska
Uwaga! Zwolniło się miejsce w przyszłorocznej klasie 5. oraz 6. Zapraszamy.

Więcej>>

Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium