Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji

Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.


Aktualności
Zwycięzcy w międzyszkolnym konkursie chemicznym
dodano: Czwartek, 21 marca 2019 przez: Martyna Drągowska

19 marca w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie odbył się międzyszkolny konkurs chemiczny "Mendelejew" dla klas ósmych. Tematem konkursu był "Węgiel - ten sam a jednak inny." Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Anna Urbanek z klasy 8b i Igor Rajkowski z klasy 8a.

Ania  zajęła w konkursie 1. miejsce, a w klasyfikacji szkolnej nasza drużyna zajęła 2. miejsce wraz z dwiema innymi szkołami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukc

Zbiórka karmy, kocy, zabawek dla kotów zakończona sukcesem!
dodano: Wtorek, 19 marca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Uczniowie klasy 7 Michał Knociński i Jakub Wojtasik zorganizowali zbiórkę karmy, kocy, zabawek dla kotów. Do działania zainspirował ich Dzień Kota, który obchodzony jest każdego roku w dniu 17 lutego.Porozwieszali plakaty i zrobili pudełka z kocimi pyszczkami, w których można było składać przyniesione produkty. Do zbiórki włączyli się dzieci, młodzież i rodzice ze wszystkich szkół Milenium. Swój wk
Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego
dodano: Środa, 13 marca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
W dniu 12.03.2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs międzyszkolny z języka angielskiego. Odwiedziły nas zarówno gnieźnieńskie szkoły podstawowe jak i szkoła podstawowa z Czerniejewa. Konkurencja była bardzo duża i bardzo wyrównana. Uczniowie klas 7 i 8 sprawdzali swoje zdolności językowe, które przydadzą im się na teście ósmoklasisty, który już wkrótce przed nimi.
Szkolny turniej tenisa stołowego
dodano: Środa, 6 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego...
Bulle - zaczarowany spektakl familijny
dodano: Poniedziałek, 4 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
Mała Bulle poszukująca swojego talentu udała się do fantastycznego świata, gdzie spotkała na swej drodze wyjątkową tancerkę akrobatkę...  4 marca uczniowie klas 4a i 4b Szkoły Podstawowej Milenium wraz opiekunami brali udział w wyjątkowym spektaklu, który odbył się w Witkowie w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka. Czytaj więcej!


Bal karnawałowy
dodano: Piątek, 1 marca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
21 lutego w świetlicy szkolnej odbyła się dyskoteka karnawałowa. Uczniowie z klas 4 i 5 mieli okazję świetnie się bawić w rytm wspaniałej muzyki. Amatorzy łakoci mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Podczas całej imprezy panowała świetna zabawa i miła atmosfera. Inicjatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium