Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Rugby w Milenium
dodano: Wtorek, 18 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
W naszej szkole miała miejsce lekcja pokazowa z elementami rugby. Gościliśmy Roberta Bosiackiego - trenera Gnieźnieńskiego Klubu Rugby TYTAN GNIEZNO. Sportowiec przedstawił podstawowe zasady gry w rugby oraz pokazał kilka gier i zabaw wprowadzających. Uczniowie mieli okazję poznać nową formę rywalizacji i dobrze się bawili.
„Nasi” na turnieju Stolotka
dodano: Wtorek, 18 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Gra w badmintona, warsztaty z pierwszej pomocy, mecz gwiazd i medal - nasi uczniowie uczestniczyli w gnieźnieńskim turnieju Stolotka. Michał z klasy 4. zajął 3 miejsce w kategorii młodszej chłopców. Serdecznie gratulujemy!
Kierunek -> BERLIN
dodano: Poniedziałek, 17 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
6 grudnia, w dzień Mikołajek, uczniowie naszej szkoły pojechali na świąteczną wycieczkę do Berlina.Zwiedzanie miasta zaczęliśmy od spaceru po centrum. Zobaczyliśmy m.in. Check Point Charlie, wystawę terroru, berlińskie ZOO, Kościół Pamięci cesarza Wilhelma oraz Reichstag i Bramę Brandenburską.
Najlepszy pilot świata w SP Milenium!
dodano: Sobota, 15 grudnia 2018 przez: Rafał Wojtaszak
W poniedziałek 17.12.2018 w naszej szkole pojawi się niezwykły Gość!
Odwiedzi nas kpt. Janusz Centka – jeden z najlepszych pilotów szybowcowych świata.
Wizyta w Poznaniu na stadionie i Rogalowym Muzeum
dodano: Sobota, 15 grudnia 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Dnia 15 listopada klasy 3a i 3b wraz z wychowawczyniami p. Anią i p. Magdą wybrały się na wycieczkę do Poznania. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzania Stadionu Lecha, gdzie na co dzień trenuje i rozgrywa swoje mecze drużyna Lecha Poznań.
Tworzenie kartek świątecznych metodą quillingu
dodano: Sobota, 15 grudnia 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Klasy VI i VII Szkoły Podstawowej Milenium są już przygotowani do Świąt Bożego Narodzenia. Na lekcji religii uczniowie przygotowaliprzepiękne kartki świąteczne metodą quillingu czyli "techniki z rodzaju papieroplastyki (zwana też papierowym filigranem) służąca do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium