Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Pstrowskiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Szkoła podstawowa to najważniejszy czas w edukacji każdego dziecka, nabywa ono bowiem umiejętności, które są podstawą do nauki na kolejnych etapach edukacji, czyli przez 12 następnych lat! W naszej szkole na zajęciach programowych i dodatkowych szczególną uwagę poświęcamy wszechstronnemu rozwojowi ucznia dbając o jego bezpieczeństwo, rozwój społeczny, kształtowanie kompetencji językowych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. Uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc zatrudnionych w szkole pedagoga, psychologa i logopedy.
Nie zapominamy jednak i o językach obcych – już od I klasy dzieci poznają język i kulturę jednego obcego kraju, a od klasy IV kolejnego.
Szkoła Podstawowa Milenium posiada własną salę gimnastyczną, na której nasi uczniowie zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Pasowanie Pierwszoklasistów
dodano: Poniedziałek, 23 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
23 października pierwszoklasiści brali udział w niezwykłym wydarzeniu. Znaleźli się w królestwie Ołówkosa oraz Ołówkowej Żony, którzy przygotowali dla dzieci wyjątkowe zadania. Mali uczniowie podróżowali poprzez różne krainy: Recytacji, Śpiewu i Tańca, Geograficzno - Przyrodniczą, Ruchu Drogowego i Grzeczności.
Jakub Lesiński uczeń 1 klasy AL Milenium - władcą słów.
dodano: Środa, 18 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 17 października Jakub zaprezentował swój talent - umiejętność szybkiego czytania w programie The Brain - Genialny umysł.
Jego zadaniem było w czasie 1 minuty przeczytać kilkunastustronicowe opowiadanie napisane specjalnie na tę okazję, zapamiętanie treści oraz udzielenie odpowiedzi na 3 zadane pytania przez jury.
Samorząd Uczniowski IV-VI włącza się w akcję charytatywną.
dodano: Wtorek, 17 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Od dziś do końca października SU będzie zbierać pieniążki na Gabrysię Wejerowską, która choruje na SMA czyli Rdzeniowy Zanik Mięśni. Jak na razie jest to choroba nieuleczalna, rzadka, postępująca i prowadząca do śmierci. Każdego dnia obumierają neurony, które odpowiadają za pracę i odżywianie mięśni. Z tego powodu Gabrysia codziennie słabnie i traci kolejne umiejętności.
"The Brain. Genialny Umysł"
dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W najbliższy wtorek  17.10. o g. 20:05 w programie „The Brain. Genialny umysł” na kanale Polsat wystąpi uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium – Jakub Lesiński. Oglądajcie koniecznie, by zobaczyć, jakie niezwykłe umiejętności zaprezentuje nasz licealista  i jak sobie poradzi w programie. Trzymamy kciuki za Kubę!
Konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-4
dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
zakadka_konkurs_800

Szczegóły tutaj
Dzień Edukacji Narodowej
dodano: Czwartek, 12 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
14 października to ważna data w kalendarzu. Jest to Dzień Edukacji Narodowej-święto wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Z tej okazji uczniowie klasy II B przygotowała przedstawienie, które  wywołało uśmiech na wielu twarzach. Miłą niespodziankę nauczycielom sprawiły wręczone słodkie upominki i kwiaty.
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2017 by Dział IT GSW Milenium