Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Osiągnięcia uczniów
;
Szkoła Podstawowa Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Osiągnięcia uczniów
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ MILENIUM


Miejsce          Uczeń                      Nazwa konkursu 
III-cie Michał Pacanowski Gnieźnieński Turniej Stolotka (badminton w kategorii młodszej chłopców) orgaznizowany z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości 
III-cie
Marta Helik,
NataliaSłomian, Klaudia Michalik,
Julia Jóźwiak, Julia Kamińska,Iga Bogucka, Katarzyna Tomczak,
Oliwia Macioszek,
Weronika Stojecka

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w unihokeju dziewcząt na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
II-ie
Adam Łączyński
Oliwier Formański
Piotr Lesniewski

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w badmintonie chłopców
I-wsze
Adam Łączyński,
Oliwier Formański,
Piotr Leśniewski

Mistrzostwo Gniezna w badmintonie chłopców na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
I-wsze
Marta Helik, Natalia Słomian, Klaudia Michalik,
Julia Kamińska, Julia Jóźwiak,Iga Bogucka,
Alicja Michalak,
Katarzyna Tomczak

Mistrzostwo Gniezna w unihokeju dziewcząt na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
II-ie
Judyta Szymańska

Powiatowy Konkurs "English Songs Festival" (w kategorii szkół podstawowych)
II-ie Mateusz Salbert 
Konkurs plastyczny w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski

II-ie Mikołaj Koperski
Konkurs multimedialny w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski

III-ie Zuzanna Redzik
Konkurs multimedialny w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski

I-wsze Grzegorz Urbanek
Mistrz Ortografii w kategorii klas drugich - Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

I-wsze Oliwier Formański
Mistrz Ortografii w kategorii klas trzecich - Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

I-wsze Mikołaj Koperski
Mistrz Ortografii w kategorii klas czwartych - Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

II-ie Lena Wiechcińska
Marta Gawrecka
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
III-ie Jagoda Stefaniak
Mikołaj Maćkowiak
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
I-wsze Zofia Piotrowska
Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu - styl dowolny

I-wsze Zofia Piotrowska
Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu - styl klasyczny

IV-te Judyta Szymańska
Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu

III-ie Oliwier Formański
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - warcaby stupolowe

III-ie  Marta Gawrecka
Konkurs recytatorski "W blasku wigilijnych świec"


Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium